Whitebull (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: register
it: registra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: logout
it: esci

en: here
it: qui

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto
