Whitebull (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: register
ru: зарегистрироваться

en: Footer
ru: Подвал

en: home
ru: домой

en: logout
ru: выйти

en: here
ru: здесь

en: Sidebar left
ru: Левая колонка

en: Sidebar right
ru: Правая колонка

en: Content top
ru: Над контентом

en: Superfish menu
ru: Меню Superfish

en: Content bottom
ru: Нижний контент
