Whitebull (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Footer
sk: Päta

en: logout
sk: odhlásenie

en: here
sk: tu

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu
