Whitebull (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: register
af: registreer

en: Help
af: Hulp

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: home
af: tuis

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud
