Whitebull (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: register
ar: سجل

en: Help
ar: مساعدة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: here
ar: هنا

en: Highlighted
ar: مبرز
