Whitebull (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: register
da: registrér

en: Help
da: Hjælp

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: home
da: hjem

en: logout
da: log ud

en: here
da: her

en: Sidebar left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar right
da: Højre sidepanel

en: Content top
da: Indhold top

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Bottom 1
da: Bund 1

en: Bottom 2
da: Bund 2

en: Bottom 3
da: Bund 3

en: Highlighted
da: Fremhævet
