Whitebull (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Help
km: ជំនួយ

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
