Whitebull (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Help
lt: Pagalba

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: home
lt: pirmas

en: here
lt: čia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
