Whitebull (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Help
nn: Hjelp

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: here
nn: her

en: Highlighted
nn: Utheva
