Whitebull (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: here
bo: འདིར།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
