Whitebull (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: register
es: registrar

en: Help
es: Ayuda

en: Left sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Footer
es: Pie de página

en: home
es: Inicio

en: logout
es: cerrar sesión

en: here
es: aquí

en: Sidebar left
es: Barra lateral izquierda

en: Sidebar right
es: Barra lateral derecha

en: Content bottom
es: Contenido inferior

en: Highlighted
es: Destacado
