Whitebull (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: register
hi: रजिस्टर

en: Footer
hi: पादलेख

en: logout
hi: लोग आउट

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे
