Whitebull (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: register
hu: regisztráció

en: Help
hu: Súgó

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: home
hu: címlap

en: logout
hu: kilépés

en: here
hu: ide

en: Sidebar left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar right
hu: Jobb oldalsáv

en: Bottom middle
hu: Alsó közép

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Superfish menu
hu: Superfish menü

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Bottom 1
hu: Alul 1

en: Bottom 2
hu: Alul 2

en: Bottom 3
hu: Alul 3

en: Preface first
hu: Bevezető először

en: Preface middle
hu: Bevezető középen

en: Preface last
hu: Bevezető a végén

en: Content middle
hu: Tartalom közepe

en: Highlighted
hu: Kiemelt
