Whitebull (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: register
ja: 登録

en: Help
ja: ヘルプ

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: here
ja: こちら

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト
