Whitebull (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: register
pt: inscreva-se

en: Help
pt: Ajuda

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: logout
pt: sair

en: here
pt: aqui

en: Highlighted
pt: Destacado
