Whitebull (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: here
ro: aici

en: Highlighted
ro: Evidențiat
