Whizzywig (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім вказаних.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visibility settings
uk: Настройка видимості

en: File Browser
uk: Огляд файлів

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: Stylesheet
uk: Стиль
