Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
cs: Zobrazit na každé stránce, kromě vypsaných.

en: Show on only the listed pages.
cs: Zobrazit jen na vypsaných stránkách.

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: File to upload
cs: Soubor k nahrání
