Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
vi: Trình bày ở mọi trang ngoại trừ các trang được liệt kê.

en: Show on only the listed pages.
vi: Chỉ trình bày ở những trang được liệt kê.

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: Resize
vi: Đổi kích thước
