Whizzywig (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Resize
lt: Keisti matmenis
