Whizzywig (6.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
da: Vis på alle sider undtagen de nævnte.

en: Show on only the listed pages.
da: Vis kun på de nævnte sider.

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Visibility
da: Synlighed
