Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sv: Visa på alla sidor förutom de sidor som finns i listan.

en: Show on only the listed pages.
sv: Visa endast på de sidor som finns i listan.

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: File Browser
sv: Filhanterare

en: File Upload
sv: Filuppladdning

en: Resize
sv: Ändra storlek
