Whizzywig (6.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Show on only the listed pages.
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Content type
el: Τύπος ύλης

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: File Browser
el: Εξερευνητής αρχείων

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους
