Whizzywig (6.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hr: Pokaži na svim osim na navedenim stranicama.

en: Show on only the listed pages.
hr: Pokaži samo na navedenim stranicama.

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku
