Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai uzskaitītās lapas.

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Resize
lv: Mainīt izmēru
