Whizzywig (6.x-1.0-beta7) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokazuj na wszystkich stronach prócz tych z listy.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokazuj tylko na stronach z listy.

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: File Browser
pl: Przeglądarka plików

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: Editor width
pl: Szerokość edytora

en: Editor height
pl: Wysokość edytora

en: administer whizzywig
pl: Zarządzaj whizzywig

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Maximum file size (KB)
pl: Maksymalna wielkość pliku (KB)

en: Disable editor for Comment
pl: Wyłącz edytor przy komentowaniu

en: Enable editor for Comment
pl: Włącz edytor przy komentowaniu
