Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.0-beta8) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: File Browser
et: Failibrauser

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Resize
et: Muuda suurust
