Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.0-beta8) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Content type
jv: Tipe konten

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné
