Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: File Browser
be: Файлавы браузэр

en: File Upload
be: Загрузіць файл
