Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
is: Sýna á öllum síðum nema þær sem eru á listanum.

en: Show on only the listed pages.
is: Sýna aðeins á síðum sem eru á listanum.

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Visibility
is: Sýnileiki
