Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: File to upload
nl: Te uploaden bestand

en: Toolbar buttons
nl: Werkbalkknoppen
