Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Visibility
ka: ხილვადობა
