Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti
