Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan izan ezik erakutsi.

en: Show on only the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan bakarrik erakutsi.

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: File Browser
eu: Fitxategi nabigatzailea

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: Editor width
eu: Editorearen zabalera

en: Toolbar buttons
eu: Tresna-barra botoiak
