Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hi: सूचिबद्ध पृष्ठों के अलावे हर पृष्ठ पर दिखायें।

en: Show on only the listed pages.
hi: सिर्फ़ सूचिबद्ध पृष्ठों पर ही दिखाये।

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: File Upload
hi: फाइल अपलोड
