Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.5) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: File Browser
uk: Оглядач файлів

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: Editor width
uk: Ширина редактора

en: Show editor on specific pages
uk: Показувати редактор на певних сторінках

en: Current Folder
uk: Поточна тека

en: File to upload
uk: Файл для завантаження

en: Toolbar buttons
uk: Кнопки панелі інструментів
