Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.6) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Visibility
bg: Видимост
