Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.6) - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fa: در همه صفحات به‌جز صفحات فهرست شده نشان بده.

en: Show on only the listed pages.
fa: فقط در صفحات فهرست شده نشان بده.

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: File Browser
fa: کاوشگر فایل

en: File Upload
fa: بارگذاری فایل

en: Use xHTML markup
fa: استفاده از نشانه گذاری xHTML

en: Editor width
fa: طول ویرایشگر

en: Editor height
fa: عرض ویرایشگر

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Easy Module
fa: ماژول آسان

en: Show if the following PHP code returns TRUE (PHP-mode, experts only).
fa: در صورتی که کد زیر مقدار TRUE را بازگرداند نمایش داده شود. (در حالت PHP و فقط برای حرفه ای ها)

en: Choose whether xhtml markup should be enabled or not.
fa: انتخاب کنید که حالت xhtml باید فعال شده باشد یا خیر.

en: Specify the textarea IDs for this rule. Separate by comma.
fa: تعیین ID های ورودی برای نقش های جدا شده با کاما.

en: Specify the content type for this rule. Separate by comma.
fa: تعیین نوع محتوا برای این نقش ، جدا سازی با کاما.

en: Show editor on specific pages
fa: نمایش ویرایشگر در صفحات خاص

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are blog for the blog page and blog/* for every personal blog. <front> is the front page. If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between <?php ?>. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fa: هر صفحه را در یک خط وارد کنید. علامت * نشانه در برگیری همه شاخه ها میباشد. <front> برای صفحه اصلی و کد php را در بین تگ های <?php ?> قرار دهید. دقت کنید کد اشتباه php میتواند سایت دروپالی شما را تخریب کند.

en: Folder format for each users
fa: حالت فولدر های برای هر یک از کاربران

en: Predefine folder for each users
fa: فولدر از پیش تعیین شده برای هر یک از کاربران

en: Specify the predefine folder, i.e: if you enter 'article,story'' then this module will automatically create 'article and story' folder for each users, i.e: files/u1/article and files/u1/story
fa: تعیین فولدر از پیش تعریف شده. برای مثال اگر شما 'article,story' را وارد کنید، ماژول به صورت خودکار این دو فولدر را برای هر کاربر ایجاد خواهد نمود. مثال: files/u1/article and files/u1/story

en: Allowed upload file extensions
fa: پسوند فایل های مجاز برای آپلود

en: Maximum file size (KB)
fa: بیشترین سایز فایل (کیلوبایت)

en: Specify the maximum file size for upload in KB. Set 0 for unlimited size.
fa: تعیین حداکثر مقدار فایل در هر آپلود. برای حذف محدودیت بر روی 0 تنظیم کنید.

en: Maximum image dimension
fa: بیشترین ابعاد عکس

en: File Resize
fa: تغییر سایز فایل

en: Default resize width
fa: پهنای پیش‌فرض تغییر اندازه

en: Specify the default width for image resizing.
fa: .تعیین طول پیش فرض برای تغییر سایز عکس ها

en: Default resize height
fa: ارتفا پیش‌فرض تغییر اندازه

en: Sorry, you have no 'File Browse' access.
fa: خطا ، شما دسترسی برای کاوش فایل را ندارید.

en: Current Folder
fa: فولدر فعلی

en: Sub folder name
fa: نام زیر فولدر

en: Create sub folder
fa: ایجاد زیر فولدر

en: File to upload
fa: فایل برای آپلود

en: Upload Now
fa: آپلود

en: Error. Invalid file
fa: خطا، فایل غیر معتبر

en: Sorry. Invalid sub folder name.
fa: خطا ، نام زیرفولدر اشتباه است.

en: * Proportional width: fill only the <b>Width</b> field, leave Height blank
fa: طول متناسب: فقط فیلد طول را پر کنید و فیلد عرض را خالی بگذارید.

en: * Proportional height: fill only the <b>Height</b> field, leave Width blank
fa: عرض متناسب: فقط فیلد عرض را پر کنید و فیلد طول را خالی بگذارید.

en: Resize now
fa: تغییر سایز

en: Textarea ID
fa: شناسه textarea

en: Comment box
fa: پنجره دیدگاه

en: Disable editor for Comment
fa: غیر فعال سازی ویرایشگر برای دیدگاه

en: Enable editor for Comment
fa: فعال سازی ویرایشگر برای دیدگاه

en: Specify the maximum image dimension, i.e: 200x300. If the image size bigger then this module will automatically resize to this value with proportional size (retain image aspect ratio). Leave blank if you don't need this field.
fa: حداکثر ابعاد تصویر را تعیین کنید، برای نمونه: 200x300. در صورتی که ابعاد تصویر بزرگ‌تر باشد، این ماژول به صورت خودکار تصویر را به این ابعاد با اندازه‌ی نسبی (حفظ نسبت ابعاد تصویر) تغییر اندازه می‌دهد. در صورت عدم نیاز به این فیلد، خالی بگذارید.
