Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.6) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fi: Näytä kaikilla paitsi näillä sivuilla.

en: Show on only the listed pages.
fi: Näytä vain näillä sivuilla.

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: File Browser
fi: Tiedostoselain

en: File Upload
fi: Tiedoston lataus palvelimelle

en: Editor width
fi: Muokkaimen leveys

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: File to upload
fi: Siirrettävä tiedosto

en: Toolbar buttons
fi: Tykalupalkin painikkeet
