Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.6) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalarda göster.

en: Show on only the listed pages.
tr: Sadece listelenen sayfalarda göster.

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: File Upload
tr: Dosya Yükle

en: Editor width
tr: Düzenleyici genişliği

en: Resize
tr: Boyutlandır

en: Toolbar buttons
tr: Araç çubuğu düğmeleri
