Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.8) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokaż na wszystkich stronach z wyjątkiem wypisanych.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokaż tylko na wypisanych stronach.

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: File Browser
pl: Przeglądarka plików

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: Editor width
pl: Szerokość edytora

en: Editor height
pl: Wysokość edytora

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Maximum file size (KB)
pl: Maksymalna wielkość pliku (KB)

en: Specify the maximum file size for upload in KB. Set 0 for unlimited size.
pl: Maksymalna wielkość wysyłanego pliku w KB. Wpisz 0, aby wyłączyć limit.

en: Textarea ID
pl: ID pola tesktowego

en: Enable editor for Comment
pl: Włącz edytor przy komentowaniu

en: Height of the whizzywig editor (%,px,em,ex)
pl: Wysokość edytora whizzywig (%,px,em,ex)

en: Don't show whizzywig editor on this textareas ID:
pl: Nie pokazuj edytora whizzywig na polach tekstowych o ID:

en: Only show whizzywig editor on this textareas ID:
pl: Pokazuj edytor whizzywig tylko na polach tekstowych o ID:

en: Don't show whizzywig editor on this content type:
pl: Nie pokazuj edytora whizzywig przy tym typie zawartości:

en: Only show whizzywig editor on this content type:
pl: Pokazuj edytor whizzywig tylko przy tych typach zawartości:

en: Toolbar buttons
pl: Przyciski paska narzędzi
