Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.9) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ar: اظهره في جميع الصفحات عدا الصفحات المحددة.

en: Show on only the listed pages.
ar: لا تظهره إلا في الصفحات المحددة.

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: File Upload
ar: تحميل الملف

en: Resize
ar: تغيير الحجم
