Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.9) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
oc: Afichar lo blòt sus totas las paginas a l'excepcion de las que son listadas.

en: Show on only the listed pages.
oc: Afichar lo blòt solament sus las paginas listadas.

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Resize
oc: Redimensionar
