Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-1.5) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fr: Afficher le bloc sur toutes les pages exceptées celles listées.

en: Show on only the listed pages.
fr: Afficher le bloc seulement sur les pages listées.

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Basic Settings
fr: Paramètres de base

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: File Browser
fr: Explorateur de Fichiers

en: File Upload
fr: Transfert de fichier

en: Editor width
fr: Largeur de l'éditeur

en: Toolbar buttons
fr: Boutons de la barre d'outils
