Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Show on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: File Browser
hu: Fájlböngésző

en: File Upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Easy Module
hu: Könnyű modul
