Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ro: Afişează pe toate paginile exceptând paginile selectate.

en: Show on only the listed pages.
ro: Afişează numai pe paginile selectate.

en: General settings
ro: Setări generale

en: Rename
ro: Redenumire

en: Content type
ro: Tip conţinut

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: File Browser
ro: Navigator Fişiere

en: File Upload
ro: Încărcare Fișier

en: Resize
ro: Redimensionare
