Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: File Browser
ca: Navegador de fitxers

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Resize
ca: Redimensionar
