Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
kn: ಪಟ್ಟಿ ಮಾಡಿದ ಪುಟಗಳನ್ನು ಬಿಟ್ಟು ಉಳಿದ ಪುಟಗಳಲ್ಲಿ ತೋರಿಸು

en: Show on only the listed pages.
kn: keLakaMda puTagaLalli maatra torisu.

en: Rename
kn: ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: File Browser
kn: ಕಡತ ವೀಕ್ಷಕ

en: Current Folder
kn: ಪ್ರಸ್ತುತ ಫೋಲ್ಡರ್
