Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.0-beta6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fa: نمایش بر هر صفحه به جز صفحات لیست.

en: Show on only the listed pages.
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده نشان بده

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Visibility
fa: قابلیت نمایش

en: Visibility settings
fa: تنظیمات نمایش
