Whizzywig - A complete WYSIWYG Editor (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Show on every page except the listed pages.
sk: Zobraziť na každej stránke, okrem vypísaných.

en: Show on only the listed pages.
sk: Zobraziť len na vypísaných stránkach.

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: File Browser
sk: Prehliadač súborov

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť
